Argentina » Primera B Nacional | 00:30 UK | Santamarina vs Los Andes | 35 | 27 | 38 | X |
Argentina » Primera B Nacional | 20:00 UK | Guillermo Brown vs Gimnasia Mendoza | 53 | 27 | 20 | 1 |
Argentina » Primera B Nacional | 20:00 UK | Guaraní Antonio Franco vs Sportivo Belgrano | 41 | 29 | 30 | X |
Argentina » Primera B Nacional | 20:00 UK | Juventud Unida Gualeguaychu vs Gimnasia Jujuy | 43 | 28 | 29 | 1 |
Argentina » Primera B Nacional | 22:00 UK | Atl. Tucuman vs Central Cordoba | 53 | 24 | 23 | 1 |
Argentina » Primera B Nacional | 23:00 UK | Patronato vs Douglas Haig | 51 | 24 | 25 | 1 |
Argentina » Primera Division | 00:30 UK | San Martin S.J. vs Gimnasia L.P. | 32 | 28 | 40 | X |
Argentina » Primera Division | 20:00 UK | Aldosivi vs Newells Old Boys | 27 | 29 | 44 | 2 |
Argentina » Primera Division | 20:00 UK | Independiente vs Sarmiento Junin | 56 | 25 | 19 | 1 |
Argentina » Primera Division | 20:00 UK | Nueva Chicago vs Union de Santa Fe | 31 | 29 | 40 | X |
Argentina » Primera Division | 21:15 UK | River Plate vs Quilmes | 51 | 26 | 23 | 1 |
Argentina » Primera Division | 22:10 UK | Colon Santa FE vs Argentinos Jrs | 46 | 29 | 25 | 1 |
Australia » A-League | 04:00 UK | Wellington Phoenix vs Newcastle Jets | 59 | 29 | 12 | 1 |
Australia » A-League | 06:00 UK | Melbourne City vs Perth Glory | 49 | 32 | 19 | 1X |
Austria » Tipico Bundesliga | 13:00 UK | Ried vs Salzburg | 21 | 32 | 47 | X2 |
Austria » Tipico Bundesliga | 15:30 UK | Admira vs Rapid Vienna | 25 | 32 | 43 | X2 |
Belgium » Jupiler League | 13:30 UK | Gent vs Club Brugge | 25 | 34 | 41 | X2 |
Belgium » Jupiler League | 17:00 UK | Genk vs Anderlecht | 34 | 33 | 33 | X |
Belgium » Jupiler League | 19:00 UK | Mechelen vs Lierse | 64 | 29 | 7 | 1 |
Brazil » Campeonato Paulista | 19:00 UK | Ituano vs Corinthians | 41 | 31 | 28 | 1X |
Brazil » Campeonato Paulista | 19:00 UK | Portuguesa vs Santos | 26 | 31 | 43 | X2 |
Brazil » Campeonato Paulista | 21:30 UK | Rio Claro vs Mogi Mirim | 39 | 30 | 31 | X |
Brazil » Campeonato Paulista | 21:30 UK | Ponte Preta vs Sao Bernardo | 38 | 29 | 33 | X |
Brazil » Campeonato Paulista | 21:30 UK | Penapolense vs Palmeiras | 22 | 29 | 49 | 2 |
Bulgaria » Bulgarian Cup | 10:30 UK | Lok. Plovdiv vs Lok. Sofia | 43 | 33 | 24 | 1X |
Bulgaria » Bulgarian Cup | 11:00 UK | Ludogorets vs Beroe | 65 | 26 | 9 | 1 |
Chile » Primera Division | 00:00 UK | U. Espanola vs O’Higgins | 43 | 33 | 24 | 1X |
Chile » Primera Division | 19:00 UK | U. De Concepcion vs U. De Chile | 35 | 33 | 32 | X |
Chile » Primera Division | 20:00 UK | Cobresal vs S. Wanderers | 42 | 32 | 26 | 1X |
Chile » Primera Division | 21:30 UK | Colo Colo vs Palestino | 48 | 28 | 24 | 1 |
Colombia » Liga Aguila | 01:00 UK | Junior vs Jaguares de Cordoba | 51 | 27 | 22 | 1 |
Colombia » Liga Aguila | 19:00 UK | Patriotas vs Once Caldas | 41 | 28 | 31 | X |
Colombia » Liga Aguila | 21:00 UK | Ind. Medellin vs La Equidad | 55 | 28 | 17 | 1 |
Colombia » Liga Aguila | 22:00 UK | Aguilas vs Santa Fe | 36 | 32 | 32 | X |
Colombia » Liga Aguila | 23:00 UK | Dep. Pasto vs Atl. Nacional | 24 | 31 | 45 | X2 |
Costa Rica » Primera Division | 02:00 UK | Herediano vs Limon | 53 | 28 | 19 | 1 |
Costa Rica » Primera Division | 19:30 UK | Belen vs CS Uruguay | 31 | 31 | 38 | X |
Costa Rica » Primera Division | 19:30 UK | U.C.R. vs Carmelita | 35 | 32 | 33 | X |
Costa Rica » Primera Division | 20:00 UK | Zeledon vs Santos DG | 51 | 30 | 19 | 1 |
Costa Rica » Primera Division | 22:00 UK | Cartagines vs Puma Generalena | 62 | 28 | 10 | 1 |
Costa Rica » Primera Division | 22:00 UK | Alajuelense vs Saprissa | 41 | 30 | 29 | X |
Croatia » 1. HNL | 14:00 UK | Osijek vs D. Zagreb | 6 | 26 | 68 | 2 |
Croatia » 1. HNL | 16:00 UK | RNK Split vs Rijeka | 22 | 32 | 46 | X2 |
Denmark » Superliga | 13:00 UK | Sonderjyske vs Hobro | 51 | 32 | 17 | 1 |
Denmark » Superliga | 16:00 UK | FC Copenhagen vs Vestsjaelland | 56 | 27 | 17 | 1 |
Denmark » Superliga | 18:00 UK | Aalborg vs Brondby | 34 | 32 | 34 | X |
England » Premier League | 12:00 UK | Tottenham vs West Ham | 54 | 31 | 15 | 1 |
England » Premier League | 14:05 UK | Everton vs Leicester | 47 | 30 | 23 | X |
England » Premier League | 16:15 UK | Southampton vs Liverpool | 32 | 32 | 36 | X |
France » Ligue 1 | 13:00 UK | Guingamp vs Montpellier | 36 | 30 | 34 | X |
France » Ligue 1 | 16:00 UK | Lyon vs Nantes | 54 | 27 | 19 | 1 |
France » Ligue 1 | 16:00 UK | Reims vs Metz | 41 | 30 | 29 | X |
France » Ligue 1 | 20:00 UK | St Etienne vs Marseille | 45 | 31 | 24 | 1X |
Germany » 2. Bundesliga | 12:30 UK | Dusseldorf vs Nurnberg | 38 | 32 | 30 | X |
Germany » 2. Bundesliga | 12:30 UK | Union Berlin vs Heidenheim | 44 | 31 | 25 | 1X |
Germany » 2. Bundesliga | 12:30 UK | FSV Frankfurt vs Kaiserslautern | 28 | 30 | 42 | X |
Germany » Bundesliga | 14:30 UK | Hamburger SV vs B. Moenchengladbach | 29 | 31 | 40 | X2 |
Germany » Bundesliga | 16:30 UK | Wolfsburg vs Hertha Berlin | 53 | 27 | 20 | 1 |
Greece » Super League | 13:00 UK | Asteras Tripolis vs OFI Crete | 58 | 24 | 18 | 1 |
Greece » Super League | 15:15 UK | Panionios vs Levadiakos | 35 | 31 | 34 | X |
Greece » Super League | 15:15 UK | Platanias FC vs Kerkyra | 60 | 29 | 11 | 1 |
Greece » Super League | 17:30 UK | Panathinaikos vs Olympiakos Piraeus | 33 | 31 | 36 | X |
Israel » Ligat ha’Al | 18:30 UK | Maccabi Petah Tikva vs Beitar Jerusalem | 38 | 33 | 29 | 1X |
Italy » Lega Pro – Group A | 13:30 UK | Novara vs Torres | 60 | 26 | 14 | 1 |
Italy » Lega Pro – Group A | 15:00 UK | Arezzo vs Bassano | 39 | 30 | 31 | X |
Italy » Lega Pro – Group A | 17:00 UK | AlbinoLeffe vs Pavia | 28 | 30 | 42 | X |
Italy » Lega Pro – Group B | 10:00 UK | Pro Piacenza vs Reggiana | 29 | 29 | 42 | 2 |
Italy » Lega Pro – Group B | 11:30 UK | Carrarese vs Lucchese | 35 | 30 | 35 | X |
Italy » Lega Pro – Group B | 13:30 UK | Pistoiese vs Forli | 49 | 30 | 21 | X |
Italy » Lega Pro – Group B | 13:30 UK | L Aquila vs Teramo | 32 | 30 | 38 | X |
Italy » Lega Pro – Group B | 15:00 UK | Gubbio vs Prato | 53 | 29 | 18 | 1 |
Italy » Lega Pro – Group B | 17:00 UK | Spal vs San Marino | 43 | 28 | 29 | 1 |
Italy » Lega Pro – Group C | 15:00 UK | Vigor Lamezia vs Martina Franca | 46 | 29 | 25 | 1 |
Italy » Lega Pro – Group C | 17:00 UK | Aversa vs Catanzaro | 21 | 30 | 49 | X |
Italy » Serie A | 14:00 UK | AC Milan vs Cesena | 55 | 25 | 20 | 1 |
Italy » Serie A | 14:00 UK | Empoli vs Chievo | 45 | 29 | 26 | 1 |
Italy » Serie A | 14:00 UK | Lazio vs Palermo | 46 | 29 | 25 | 1 |
Italy » Serie A | 14:00 UK | Verona vs AS Roma | 19 | 29 | 52 | 2 |
Italy » Serie A | 19:45 UK | Fiorentina vs Torino | 53 | 30 | 17 | 1 |
Italy » Serie B | 11:30 UK | Livorno vs Avellino | 39 | 28 | 33 | X |
Italy » Serie B | 14:00 UK | Pescara vs Catania | 31 | 30 | 39 | X |
Mexico » Liga de Ascenso | 00:00 UK | Zacatepec vs Alebrijes Oaxaca | 59 | 28 | 13 | 1 |
Mexico » Liga de Ascenso | 01:00 UK | Atl. San Luis vs Atlante | 36 | 31 | 33 | X |
Mexico » Liga de Ascenso | 02:00 UK | Celaya vs Merida | 33 | 32 | 35 | X |
Mexico » Primera Division | 01:00 UK | Monterrey vs Querétaro | 37 | 29 | 34 | X |
Mexico » Primera Division | 02:06 UK | Pachuca vs Club Leon | 29 | 31 | 40 | X2 |
Mexico » Primera Division | 03:00 UK | Chiapas vs U.A.N.L.- Tigres | 34 | 30 | 36 | X |
Mexico » Primera Division | 18:00 UK | U.N.A.M.- Pumas vs Club America | 29 | 30 | 41 | X |
Mexico » Primera Division | 23:00 UK | Leones Negros vs Club Tijuana | 35 | 30 | 35 | X |
Netherlands » Eerste Divisie | 13:30 UK | Achilles 29 vs Nijmegen | 4 | 29 | 67 | 2 |
Netherlands » Eredivisie | 11:30 UK | Heerenveen vs Groningen | 47 | 31 | 22 | 1X |
Netherlands » Eredivisie | 13:30 UK | PSV vs Dordrecht | 60 | 25 | 15 | 1 |
Netherlands » Eredivisie | 13:30 UK | Willem II vs Ajax | 29 | 33 | 38 | X2 |
Netherlands » Eredivisie | 13:30 UK | Twente vs Vitesse | 48 | 34 | 18 | 1X |
Netherlands » Eredivisie | 15:45 UK | Feyenoord vs Excelsior | 59 | 25 | 16 | 1 |
Poland » Ekstraklasa | 14:30 UK | Lech Poznan vs Ruch | 51 | 27 | 22 | 1 |
Poland » Ekstraklasa | 17:00 UK | Korona Kielce vs Legia | 28 | 30 | 42 | X |
Portugal » Primeira Liga | 16:00 UK | Arouca vs Rio Ave | 37 | 30 | 33 | X |
Portugal » Primeira Liga | 16:15 UK | Maritimo vs Belenenses | 57 | 28 | 15 | 1 |
Portugal » Primeira Liga | 17:00 UK | Estoril vs Academica | 60 | 29 | 11 | 1 |
Portugal » Primeira Liga | 18:15 UK | Sporting vs Gil Vicente | 64 | 24 | 12 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 11:15 UK | Portimonense vs Sporting B | 36 | 31 | 33 | X |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Olhanense vs Santa Clara | 37 | 31 | 32 | X |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Trofense vs Braga B | 26 | 32 | 42 | X2 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Tondela vs Oliveirense | 54 | 30 | 16 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Beira Mar vs Maritimo B | 53 | 29 | 18 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Academico Viseu vs Atletico CP | 44 | 28 | 28 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Freamunde vs Feirense | 50 | 30 | 20 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Guimaraes B vs U. Madeira | 31 | 32 | 37 | X |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Aves vs Leixoes | 44 | 31 | 25 | 1X |
Portugal » Segunda Liga | 15:00 UK | Chaves vs Covilha | 59 | 29 | 12 | 1 |
Portugal » Segunda Liga | 16:00 UK | FC Porto B vs SC Farense | 41 | 29 | 30 | X |
Portugal » Segunda Liga | 16:00 UK | Benfica B vs Oriental | 56 | 29 | 15 | 1 |
Romania » Liga I | 13:30 UK | Astra vs Concordia | 64 | 27 | 9 | 1 |
Romania » Liga I | 16:00 UK | U. Cluj vs ASA Targu Mures | 36 | 28 | 36 | X |
Romania » Liga I | 18:30 UK | Steaua Bucuresti vs Rapid Bucuresti | 72 | 25 | 3 | 1 |
Scotland » Premiership | 13:00 UK | Celtic vs Hamilton | 76 | 23 | 1 | 1 |
Spain » Primera Division | 11:00 UK | Real Sociedad vs Sevilla | 29 | 32 | 39 | X2 |
Spain » Primera Division | 16:00 UK | Ath Bilbao vs Rayo Vallecano | 42 | 31 | 27 | 1X |
Spain » Primera Division | 18:00 UK | Villarreal vs Eibar | 64 | 26 | 10 | 1 |
Spain » Primera Division | 20:00 UK | Elche vs Real Madrid | 10 | 25 | 65 | 2 |
Spain » Segunda Division | 15:00 UK | Lugo vs Recreativo Huelva | 49 | 29 | 22 | 1 |
Spain » Segunda Division | 15:00 UK | Ponferradina vs Sabadell | 52 | 28 | 20 | 1 |
Spain » Segunda Division | 16:00 UK | Llagostera vs Barcelona B | 40 | 32 | 28 | 1X |
Spain » Segunda Division | 16:00 UK | Gijon vs Mirandes | 52 | 26 | 22 | 1 |
Spain » Segunda Division | 17:15 UK | Alaves vs Zaragoza | 45 | 31 | 24 | 1X |
Spain » Segunda Division | 18:00 UK | Tenerife vs Valladolid | 30 | 30 | 40 | X |
Spain » Segunda Division | 20:00 UK | Numancia vs Albacete | 60 | 28 | 12 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 11:00 UK | Marino de Luanco vs Tropezon | 38 | 33 | 29 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 11:00 UK | Lealtad vs Zamora | 38 | 33 | 29 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 15:30 UK | Celta Vigo B vs Compostela | 48 | 32 | 20 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 15:30 UK | Murcia vs Coruxo FC | 48 | 29 | 23 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 16:00 UK | Leonesa vs Burgos | 55 | 31 | 14 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 16:00 UK | Guijuelo vs Real Aviles | 37 | 31 | 32 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 1 | 16:00 UK | UD Logrones vs R. Oviedo | 41 | 32 | 27 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 11:00 UK | Las Palmas B vs Ath Bilbao B | 30 | 31 | 39 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 11:00 UK | Conquense vs Trival Valderas | 39 | 33 | 28 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 11:15 UK | Socuellamos vs Leioa | 50 | 32 | 18 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 15:00 UK | Tudelano vs Fuenlabrada | 45 | 32 | 23 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 15:00 UK | Guadalajara vs Huesca | 47 | 32 | 21 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 2 | 16:30 UK | Sestao vs Atl. Madrid B | 35 | 31 | 34 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 10:30 UK | Zaragoza B vs Villarreal B | 40 | 33 | 27 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 11:00 UK | Valencia B vs Sant Andreu | 44 | 31 | 25 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 11:00 UK | Reus Deportiu vs Huracan | 40 | 33 | 27 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 11:00 UK | Espanyol B vs Mallorca B | 47 | 31 | 22 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 14:30 UK | Baleares vs Badalona | 41 | 32 | 27 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 15:30 UK | Olot vs Olimpic Xativa | 40 | 31 | 29 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 16:00 UK | Alcoyano vs Gimnastic | 29 | 33 | 38 | X2 |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 16:00 UK | Lleida vs Elche B | 46 | 32 | 22 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 17:00 UK | Hercules vs L Hospitalet | 34 | 31 | 35 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 3 | 17:00 UK | Cornella vs Eldense | 46 | 32 | 22 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 10:30 UK | San Roque vs Lucena | 48 | 27 | 25 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 11:00 UK | Marbella vs La Roda | 53 | 29 | 18 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 11:00 UK | UCAM Murcia vs Betis B | 55 | 28 | 17 | 1 |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 11:00 UK | La Hoya Lorca vs Cadiz | 25 | 28 | 47 | 2 |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 11:00 UK | Melilla vs Villanovense | 39 | 30 | 31 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 11:00 UK | Cacereno vs Cordoba B | 49 | 30 | 21 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 15:00 UK | Almeria B vs Linense | 41 | 31 | 28 | 1X |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 15:30 UK | Sevilla B vs Cartagena | 45 | 30 | 25 | X |
Spain » Segunda Division B – Group 4 | 16:00 UK | El Palo vs Arroyo | 58 | 27 | 15 | 1 |
Sweden » Svenska Cupen | 13:00 UK | Myresjo vs Ljungskile | 3 | 25 | 72 | 2 |
Sweden » Svenska Cupen | 13:00 UK | AFC United vs Brommapojkarna | 30 | 33 | 37 | X |
Sweden » Svenska Cupen | 13:00 UK | Dalkurd vs Gefle | 23 | 31 | 46 | X2 |
Sweden » Svenska Cupen | 13:00 UK | Djurgården vs Angelholms | 56 | 32 | 12 | 1 |
Sweden » Svenska Cupen | 15:00 UK | Malmo FF vs Assyriska FF | 56 | 28 | 16 | 1 |
Sweden » Svenska Cupen | 15:00 UK | Norrby vs Norrkoping | 4 | 30 | 66 | 2 |
Switzerland » Challenge League | 14:00 UK | Lausanne vs Le Mont | 52 | 31 | 17 | 1 |
Switzerland » Challenge League | 14:00 UK | Schaffhausen vs Servette | 20 | 33 | 47 | X2 |
Switzerland » Super League | 12:45 UK | Luzern vs Aarau | 42 | 30 | 28 | X |
Switzerland » Super League | 12:45 UK | Vaduz vs Thun | 27 | 31 | 42 | X2 |
Switzerland » Super League | 15:00 UK | Young Boys vs Basel | 23 | 33 | 44 | X2 |
Turkey » PTT 1. Lig | 11:30 UK | Manisaspor vs Adanaspor AS | 43 | 29 | 28 | 1 |
Turkey » PTT 1. Lig | 11:30 UK | Sanliurfaspor vs Karsiyaka | 49 | 31 | 20 | 1X |
Turkey » PTT 1. Lig | 14:00 UK | Gaziantep BB vs Antalyaspor | 20 | 28 | 52 | 2 |
Turkey » PTT 1. Lig | 16:30 UK | Adana Demirspor vs Boluspor | 47 | 34 | 19 | 1X |
Turkey » Super Lig | 11:00 UK | Mersin vs Kardemir Karabuk | 33 | 31 | 36 | X |
Turkey » Super Lig | 11:00 UK | Balikesirspor vs Genclerbirligi | 29 | 32 | 39 | X2 |
Turkey » Super Lig | 14:00 UK | Kasimpasa vs Trabzonspor | 39 | 32 | 29 | 1X |
Turkey » Super Lig | 17:00 UK | Eskisehirspor vs Besiktas | 18 | 32 | 50 | 2 |
Uruguay » Primera Division | 19:30 UK | Rentistas vs Defensor Sp. | 22 | 32 | 46 | X2 |
Uruguay » Primera Division | 19:30 UK | CA Cerro vs Racing Montevideo | 26 | 30 | 44 | X |
Uruguay » Primera Division | 19:30 UK | Atenas vs Danubio | 33 | 31 | 36 | X |
Uruguay » Primera Division | 22:00 UK | Penarol vs Juventud | 68 | 25 | 7 | 1 |
Wales » Premier League | 13:00 UK | Aberystwyth vs TNS | 12 | 31 | 57 | 2 |